Cirkus sa vracia do košického Riders pubu po vyše ročnej pauze

Zahrajú svoje veci z albumu Na rázcestí i covery rockových velikánov

Po vyše roku sa v sobotu 9. apríla 2016 vráti do Riders Pubu košicko – prešovská kapela Cirkus. „Muzikanti z Cirkusu majú aj iné hudobné projekty a venujú sa taktiež svojim civilným zamestaniam“ vysvetlil basgitarista Tomi Okres dôvod, ktorý ktorému museli fanúšikovia na nich tak dlho čakať. „Raz za čas sa ale zídeme a s radosťou si zahráme náš priamočiary poctivý rokenrol tvorený vlastnou tvorbou z nášho albumu Na rázcestí doplnený o slávne covery rockových velikánov akými sú Beatles, Rolling Stones, Jimi Hendrix, Primal Scream, Sex Pistols…

Cirkus

Cirkus

Tomi prezradil, že je sa určite na čo tešiť. Na koncerte, ktorý sa začne o 20.00 hod. si zahrajú okrem Cirkusu aj niekoľkí hostia.

Pozvali sme našich blízkych kamarátov Mira Felbera a Doda Lumtzera – muzikantov zo skupiny The Parentals vynikajúceho gitaristu „Rada“ Radúza Šuleka a prešovskú skupinu ElevenHill nominovanú na Radio_Head Awards 2015 v kategórii „Objav roka“, dopĺňa Tomi informácie a pozýva na koncert: „Miesta je v Ridersi dosť, takže príďte. Cirkus sa na vás už teší!

Natália Novotná, foto: Tomas Bachura & archív skupiny

Tomi Okres, foto Tomáš Bachura

Tomi Okres, foto Tomáš Bachura

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.