Experimentálna fotografia podľa Imricha Emanuela Rotha

Experimentálny workshop pre dospelých bude návratom k historickým fotografickým technikám 19. a 20. storočia. Vyskúšate si výrobu fotografií slaným procesom, kyanotypiou na papier či na textil. Špeciálny experimentálny workshop pripravila Východoslovenská galéria k aktuálne prebiehajúcej výstave Vypovedaní / Cigáni v slovenskom výtvarnom umení 19. a 20. storočia na Alžbetinej ulici 22.

Prostredníctvom nového programu sa bližšie zoznámite s autorskými technikami, jednotlivými výtvarnými prejavmi vybraných umelcov a zároveň budete môcť interaktívne no najmä kreatívne reagovať na vystavené umelecké diela. Workshop je určený pre všetkých, ktorí radi objavujú nové techniky a majú chuť dozvedieť sa o vystavovaných umelcoch ešte niečo viac.

Stretnutie prebehne v priestoroch na Alžbetinej 22 pod vedením odborného tímu galerijnej pedagogiky a kurátov výstavy.

Termín: 10. 01. 2018 / 17.00 hod.

Na workshop je potrebné rezervovať si miesto najneskôr deň vopred mailom na filipiakova@vsg.sk alebo telefonicky na 0905 615 032.

Maximálny počet osôb: 14

Cena vstupného: 3 € / osoba

Všetok materiál a ochranný odev zabezpečí Východoslovenská galéria.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.