Do Košíc prichádza jedna z najvýznamnejších revivalových kapiel na svete – Scream Inc.

Scream Inc. to roztočia v Smelly Cat.

„Milujeme Metallicu, budeme ju hrať“, povedali si pred pár rokmi štyria mladí Kyjevčania a založili kapelu, netušiac, kam až to raz dotiahnu. Max Rozkrut, Andrey Liuty, Mike Rubanov a Taras Karpenko skupinu nazvali Scream Inc. a muziku vzali poriadne vážne. Skladby svojich idolov hrajú tak verne, že sa za 9 rokov svojej existencie dopracovali k hrdému titulu oficiálny Metallica Tribute Band a ich činnosť schválil aj samotný gitarista Metallicy James Hetfield. Okrem toho je Scream Inc. jediným tribute bandom, ktorý vystúpil s legendárnou show Metallica S & M. Tento program Metallica hrala so symfonickým orchestrom v San Franciscu v roku 1999 a Scream Inc. minulý rok v moskovskom Kremeľskom Paláci pred 6000 fanúšikmi.

Ukrajinské kvarteto dorazí na svoju prvú návštevu Košíc už o pár dní. Svoj jediný slovenský koncert svojho letného turné zahrá v stredu 16. 8. 2017 o 20.00 hod. v klube Smelly Cat. Jeho súčasťou bude aj odohratie celého albumu Metallicy Master of Puppets, ktorý tohto roku oslávil už svoje 31 narodeniny.

Привет, мы называемся Scream Inc. и играем Металлику“, pozýva Scream Inc. do Smelly Cat na svoju show.

Natália Novotná

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.