Noc múzeí – Tajomstvá zakliatych priestorov

Múzeum a Kultúrne centrum južného Zemplína v Trebišove, kultúrne zariadenie Košického samosprávneho kraja, pozýva milovníkov tajomstiev, histórie a legiend na podujatie „Noc múzeí – Tajomstvá zakliatych priestorov“, ktoré sa uskutoční dňa 22. mája 2015 v čase od 19:00 do 23:00 hod. v areáli trebišovského múzea.

Nemáte strach z tmy, historických miest, ktoré dýchajú prastarou kultúrou? Radi sa bojíte strašidiel, mátoh a rôznych príšer? Tak si nenechajte ujsť netradičné ľakajúce zážitky priamo z tých najtemnejších priestorov. Všetky tieto záhadné bytosti a ich hrozivé osudy na Vás čakajú piatkovú noc. Tento rok sme pre Vás pripravili mátoženie obzvlášť záhadné, desivé, zaujímavé… Odhalíme neprístupné miesta a tajné zákutia aj s príbehmi, ktoré v sebe skrývajú.

Májová noc plná hrôz ako jediná v roku umožňuje návštevníkom strašidelnú nočnú prehliadku doteraz ešte nesprístupnených priestorov.

Podujatie „Noc múzeí – Tajomstvá zakliatych priestorov“ sa organizuje v rámci celoeurópskeho podujatia Noc múzeí a galérií realizovaného pod patronátom Rady Európy s cieľom v čo najväčšej miere prezentovať kultúrne dedičstvo, význam jeho záchrany a ochrany pri kultúrnej výmene, šírení informácií o kultúrnej rozmanitosti jednotlivých krajín i regiónov Európy. Vstupné je pre deti – 1,00 € a dospelých – 2,00 €.

Kontakt:

Múzeum a Kultúrne centrum južného Zemplína v Trebišove

M. R. Štefánika 257/65

075 01 Trebišov

Tel. : 056/6722234

e-mail: trebisov.muzeum@vucke.sk, muzeumlektorky@gmail.com

web: www.muzeumtv.sk

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.