SmartTalk: Večer online médií v Kine Úsmev

Svet online médií sa neustále mení, získajte v ňom prehľad! Odborníci z úspešných agentúr zo širokého okolia nám prezradia, čo im najviac funguje. Zorientujte sa v pravidlách, biznise, stratégiách a získajte aj zákulisné informácie o tom, čo sa chystá. Agentúry bart.sk, onlyne, Adsulting a Promiseo ponúknu aktuálny sumár možností a efektívnych nástrojov na dosiahnutie vašich cieľov.

Hostia budú pútavo rozprávať o:

bart.sk / programátor Ladislav Perduk

 • prednáška s názvom Digitálne zážitky v elektronickom obchode
 • ako spoznať svojich zákazníkov, vytvoriť obsah podľa záujmov, aké sú segmenty používateľov, ako funguje predikcia správania sa
 • sedem tipov, pomocou ktorých predáte na webe viac

  onlyne / CEO & Project Consultant Ľubomír Radič

 • prednáška na tému Small business inzerent v prostredí miliónových rozpočtov
 • limity small business inzerenta
 • ako uspieť v konkurencii miliónových rozpočtov
 • slovník cudzích slov: stratégia, segmentácia, analytika, personalizácia, automatizácia
 • agentúra alebo DIY?

Adsulting / Senior marketing consultant Ján Grinvalský

 • prednáška so zameraním na Brand v digitálnej dobe. Dôležitejší ako kedykoľvek
 • ako budovať brand plný emócií a ako ho pripraviť na digitálnu komunikáciu

Promiseo / CEO Peter Šoltés a Online Marketing Specialist Viktória Margitová

 • prednáška na tému Najpoužívanejší marketingový model súčasnosti. Ako sme pomocou neho vytvorili LOVE brand?

Moderátorom večera bude Michal Húska.

bart.sk je digitálna agentúra, ktorá sa už 20 rokov venuje webovým riešeniam. Neustále sleduje nové technológie a v online prostredí objavuje nekonečné príležitosti pre inovácie. Zameriava sa na vývoj webových aplikácií a inteligentných ecommerce riešení, ktoré dokážu analyzovať a samostatne predpovedať správanie sa ich návštevníkov.

onlyne je online marketingová agentúra, ktorej kvalifikovaní špecialisti pomáhajú nestratiť sa v mori zvanom internet, ale naopak nájsť si cestu ku klientom. Od začiatku kladie dôraz na osobný prístup k zákazníkom, individuálnu podporu a spoľahlivé služby. Aj preto stále sleduje všetky aktuálne novinky a trendy, vzdeláva sa a hľadá nové nástroje pre vyššiu produktivitu.

Adsulting je reklamná agentúra, ktorá vznikla z predchádzajúceho reklamného ateliéru 333. Ten na základe autorskej výstavy jej zakladateľov získal pozornosť v prostredí bussiness inovátorov. Prostredníctvom nich získal príležitosť dizajnovať prvé veľké e-commerce projekty umiestnené na portáli SME. Významným míľnikom ateliéru 333 bol návrh logotypu EXIsport. Táto spolupráca bola impulzom k založeniu fullservisovej reklamnej agentúry Adsulting. Nasledovala viac ako 10-ročná spolupráca, počas ktorej sa stal EXIsport číslom jedna v segmente predaja športových potrieb.

Promiseo je marketingová agentúra, ktorá je už druhým rokom kľúčovým partnerom Google, ako jediná mimo Bratislavy. Promiseo má za sebou ocenenie ako jedna z najrýchlejšie rastúcich firiem podľa Deloitte Technology Fast 500 EMEA alebo tiež shortlist na prestížnych Google Premier Partner Awards EMEA ako dodnes jediná Slovenská firma v produktových kategóriách. Jej CEO Peter Šoltés sa tiež umiestnil v najnovšom rebríčku Forbes 30 pod 30 na Slovensku.

Po prednáškach nás čaká networking na bare :)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.